Atgriešana vai apmaiņa

Atteikuma tiesības un tiesības apmainīt preci

1. Preces saņemšanas brīdī jums jāpārliecinās par to, ka piegādātā prece atbilst tai, kuru jūs esat pasūtījis Interneta grāmatnīcā tnagramatas.tna.lv

2. Jums ir tiesības izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atteikties no distances līguma 14 dienu laikā un, neminot iemeslu, atgriezt preci, ja:

• iegādātā prece nav lietota un/vai bojāta;

• jūs varat uzrādīt pirkumu apliecinošos dokumentus (pavadzīme vai kases čeks).

3. Atteikuma tiesību izmantošanas termiņš beigsies pēc 14 dienām, sākot no dienas, kad jūs esat ieguvis vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un ko jūs esat norādījis kā preču saņēmēju, ir saņēmusi preci.

4. Lai izmantotu atteikuma tiesības, jums ar nepārprotamu paziņojumu (piemēram, pa pastu nosūtītu vēstuli vai e-pastu) ir jāinformē mūs – SIA "Tiesu namu aģentūra”, Baldones iela 1b, Rīga, LV-1007, Latvija, e-pasts: gramatas@tna.lv, – par lēmumu atteikties no šā līguma.

5. Lai informētu par preces atgriešanu, jūs varat izmantot pievienoto atteikuma veidlapu vai iesniegt mums kādu citu nepārprotamu paziņojumu.

6. TNA pārstāvis sazināsies ar jums, lai vienotos par preces maiņu vai naudas atmaksu.

7. Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja savu paziņojumu par atteikuma tiesību izmantošanu nosūtīsiet pirms atteikuma tiesību termiņa beigām.

Atteikuma radītās sekas

1. Ja jūs atteiksieties no šā līguma, mēs jums atmaksāsim no jums saņemtos maksājumus par preci bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad mēs tikām informēti par jūsu lēmumu atteikties no šā līguma.

2. Atmaksāšana tiks veikta, izmantojot tādu pašu maksāšanas līdzekli, kādu jūs izmantojāt sākotnējam darījumam, ja vien neesat skaidri paudis vēlmi to darīt citādi. Jebkurā gadījumā saistībā ar šādu atmaksāšanu no jums netiks iekasēta nekāda maksa.

3. Jums jāsedz preces atpakaļatdošanas tiešās (piegādes)  izmaksas.

4. Jums preces jānosūta atpakaļ vai jānodod mums pēc adreses:

SIA "Tiesu namu aģentūra”, Baldones iela 1b, Rīga, LV-1007

bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad jūs mums paziņojāt savu lēmumu atteikties no šā līguma. Termiņš būs ievērots, ja jūs preces nosūtīsiet atpakaļ pirms 14 dienu termiņa beigām.

5. Atgriežot iegādāto preci, nepieciešams uzrādīt pirkumu apliecinošos dokumentus: pavadzīmi vai kases čeku. 

 

Atteikuma veidlapa

Aizpildiet un nosūtiet šo veidlapu tikai tad, ja vēlaties atteikties no līguma.

Adresāts:

SIA "Tiesu namu aģentūra”, Baldones iela 1b, Rīga, LV-1007

tālr. 67804742, 67804758, e-pasts: gramatas@tna.lv