Informācija e-veikala pircējiem

1. Izvēlēties grāmatas no kataloga

Iepazīties ar TNA e-grāmatnīcā piedāvātajām grāmatām jūs varat nereģistrējoties. Jums tikai jāuzklikšķina uz interesējošās grāmatas attēla grāmatu katalogā.

Grāmatu katalogā jūs varat apskatīt piedāvātās grāmatas, izvēloties dažādus grāmatu atlases kritērijus:

  • pēc tiesību nozarēm (piem., "Civiltiesības", "Krimināltiesības", "Administratīvās tiesības", "Valsts tiesības" u.c.);
  • pēc grāmatu grupām (piem., "Jaunākās grāmatas", "Mācību un izglītojošā juridiskā literatūra", "Tiesu prakses apkopojumi" u.c.).

2. Lieciet izvēlētās grāmatas pasūtījuma grozā

Kad esat iepazinies ar detalizēto grāmatu aprakstu, lieciet preci pasūtījuma grozā, klikšķinot uz norādes “Ielikt grozā”, kas atrodas lapas labajā malā. Izvēlētā grāmata tiks ievietota jūsu pasūtījuma grozā. Ja ar šīs grāmatas izvēli vēlaties pabeigt savu pasūtījumu, jums ir iespēja noformēt pasūtījumu, klikšķinot uz norādes "Noformēt pasūtījumu uzreiz". Pasūtījuma noformēšanas laikā jums ir iespēja koriģēt pasūtījuma groza saturu un tajā ievietoto grāmatu skaitu.

Kad esat ielicis grozā visas izvēlētās grāmatas, vēlreiz pārbaudiet groza saturu. Ja neko nevēlaties mainīt vai papildināt, klikšķiniet uz norādes "Pirkt".

3. Reģistrācija vai autorizācija

Pasūtīt grāmatas TNA grāmatu internetveikalā var tikai reģistrētie lietotāji. Tāpēc, lai jūs varētu noformēt savu pasūtījumu, reģistrācijas logs pieprasīs no jums sākotnējo reģistrāciju, bet pasūtījuma noformēšanas laikā no jums tiks pieprasīti tie dati, kas nepieciešami pirkuma piegādes pavaddokumentu noformēšanai. TNA grāmatu internetveikalā ir iespējams reģistrēties un autorizēties arī ar Facebook lietotāja kontu.

Ja jūs jau esat reģistrēts pircējs, izmantojiet sadaļu „Autorizācija”, ievadot sistēmā jūsu  e-pasta adresi  un paroli. Ja neatceraties paroli, izmantojiet funkciju „Aizmirsāt paroli?”

Datu drošība

Reģistrācijas datu apstrāde notiks, ievērojot Fizisko personu datu aizsardzības likuma prasības. Nekāda informācija netiks nodota trešajām personām – datu apstrāde notiek tikai pasūtījumu ietvaros.

Tālākajās darbībās visa serverī nonākusī informācija par klientu tiek aizsargāta no neautorizētas pieejas.

4. Izvēlieties piegādes un apmaksas veidu

Noformējot pasūtījumu, izvēlieties piegādes veidu un precīzi norādiet vai pārbaudiet iepriekš norādītās piegādes adreses pareizību. Izvēlieties apmaksas veidu. Pēc iepazīšanās ar TNA e-grāmatnīcas lietošanas noteikumiem un to akceptēšanas klikšķiniet uz norādes "Turpināt".

5. Veiciet maksājumu vai noformējiet rēķinu vai pasūtījuma lapu

Pasūtījuma noformēšanas pēdējā lapā vēlreiz pārbaudiet ievadīto informāciju. Jums tiks piedāvāta iespēja to labot (norāde "Labot") vai turpināt pasūtījuma noformēšanu (norāde "Akceptēt").

Ja jūs kā apmaksas veidu izvēlējāties maksājumu tiešsaistē ar maksājumu karti vai ar internetbankas starpniecību, izmantojot SEB bankas E-Link pakalpojumus, tad jums tiks piedāvāts nākamais solis – pasūtījuma apmaksa.

Elektronisko maksājumu kustību un drošību nodrošina SIA „First Data Latvia” un AS SEB banka. Datu kustība ir šifrēta un aizsargāta. To nodrošina SSL datu aizsardzības protokols. TNA nav pieejami klientu maksājumu karšu un klientu internetbankas dati.

Pasūtījuma noformēšanas rezultātā uz ekrāna parādīsies paziņojums par jūsu pasūtījuma saņemšanu un pasūtījuma numurs. Ja jūs kā apmaksas veidu izvēlējāties naudas pārskaitījumu bankā, tad uz savu e-pastu saņemsiet automātiski ģenerēto pasūtījuma rēķinu.

Ja jūs kā apmaksas veidu izvēlējāties maksājumu skaidrā naudā TNA kioskā, saņemot preci, tad uz savu e-pastu jūs saņemsiet automātiski ģenerēto pasūtījuma lapu.

Ja stundas laikā neesat saņēmis rēķinu vai pasūtījuma lapu, lūdzam sazināties ar mūsu pārdošanas speciālistiem  pa tālruni 67804742 vai 67804758, vai pa e-pastu: gramatas@tna.lv

6. Pasūtījuma saņemšana

Pēc jūsu maksājuma saņemšanas apstiprinājuma uz jūsu norādīto e-pastu tiks nosūtīts paziņojums, un TNA pārstāvis:

  • organizēs pasūtījuma nogādāšanu pa pastu Latvijas teritorijā (iekļaujot Rīgas rajonu) vai ārpus Latvijas, ja jūs izvēlējāties saņemt grāmatas pa pastu;
  • sazināsies ar jums, lai saskaņotu piegādes laiku, ja jūs kā piegādes veidu izvēlējāties tiešo piegādi Rīgā;
  • paziņos par iespēju saņemt pasūtītās grāmatas, ja jūs izvēlējāties saņemt grāmatas TNA kioskos vai birojā.

Saņemot grāmatas, jāparaksta preču pavadzīme.