Piegāde

Pasūtījumu apstrāde un piegāde notiek darbadienās no plkst. 8:30 līdz 17:00. Brīvdienās un svētku dienās piegāde netiek veikta. Ja maksājums saņemts piektdienā pēc plkst. 16:00, jūsu pasūtījums tiks apstrādāts nākamajā darbadienā.

Piegāde ar kurjeru (Eksprespasts)

Piegāde Latvijas teritorijā

3 (trīs) darbadienu laikā pēc jūsu maksājuma saņemšanas TNA bankas kontā organizēsim pasūtījuma piegādi ar Eksprespasta starpniecību visā Latvijas teritorijā, iekļaujot arī Rīgas rajonu.

Pasta izdevumu piegādes cenas ir atkarīga no sūtījumu svara (sk. Eksprespasta piegādes pakalpojumu tarifu tabulu). Piegādes cena tiks norādīta Jūsu pasūtījuma rēķinā.

Piegādes pakalpojumu tarifu tabula (Latvijā)

Piegāde ārpus Latvijas

Varam piegādāt Jūsu pasūtītās grāmatas arī ārpus Latvijas, izmantojot Express Mail Service (EMS), kas nodrošina starptautiskos Eksprespasta sūtījumus.

Pasta izdevumu piegādes cena ir atkarīga no sūtījumu svara un valsts (sk. Piegādes pakalpojumu tarifu tabulu). Piegādes cena tiks norādīta Jūsu pasūtījuma rēķinā.

Nākamajā dienā pēc Jūsu maksājuma saņemšanas TNA bankas kontā mūsu pārdošanas speciālisti noformēs Jūsu pasūtījumu kā starptautisko eksprespasta sūtījumu un nodos to EMS.

EMS pārsūtīšanas laiks atkarīgs no valsts, uz kuru tiek sūtīts Jūsu pasūtījums. Vidējais EMS sūtījumu piegādes laiks – sākot no 4 darba dienām.

Piegādes pakalpojumu tarifu tabula (ārzemēs)

Piegāde uz citām trešajām valstīm

Varam piegādāt grāmatas arī uz valstīm, kuras nav minētas Piegādes pakalpojumu tarifu tabulā (ārzemēs). Šajā gadījumā pasūtījuma noformēšanai nepieciešams sazināties ar TNA grāmatu pārdošanas speciālistiem pa tālr. 67804742, 29564588 vai 67804758, vai e-pasts: gramatas@tna.lv.

 

Piegāde ar Omniva Latvijā un Baltijā

Pēc Jūsu maksājuma saņemšanas TNA bankas kontā organizēsim jūsu pasūtījuma piegādi uz Jums tuvāko pakomātu ar Omniva starpniecību Latvijas un Baltijas valsts teritorijā. Pasūtījumi tiek izsūtīti divas reizes nedēļā (pirmdienās un ceturtdienās).
Piegādes cenas atkarībā no sūtījuma iepakojuma izmēriem:

  • Latvijā – sākot no 3.00 EUR (ieskaitot PVN),
  • Lietuvā – sākot no 6.50 EUR (ieskaitot PVN),
  • Igaunijā – sākot no 6.50 EUR (ieskaitot PVN).

Piegādes cena tiks norādīta Jūsu pasūtījuma rēķinā.

 

Pasūtījumu saņemšana TNA tirdzniecības vietā (Baldones iela 1b)

Nākamajā dienā pēc jūsu maksājuma saņemšanas TNA bankas kontā un TNA pārdošanas speciālista paziņojuma Jūs varat saņemt savu pasūtījumu:

  • TNA tirdzniecības vietā: Rīgā, Baldones ielā 1B (tālr. 67804742, 67804758)
    pirmdien 8:30-16:30, otrdien–ceturtdien 8:00–16:00, piektdien 8:00–15:00.

UZMANĪBU!
Ja pasūtījums nav izņemts 5 (piecu) darba dienu laikā no pasūtījuma apmaksas saņemšanas dienas, TNA patur tiesības anulēt pasūtījumu un atgriezt klientam atpakaļ par pasūtījumu samaksāto naudu, pārskaitot to uz kontu, no kura saņemts attiecīgais maksājums.