Piegāde

Pasūtījumu apstrāde un piegāde notiek darbadienās no plkst. 8:30 līdz 17:00. Brīvdienās un svētku dienās piegāde netiek veikta. Ja maksājums saņemts piektdienā pēc plkst. 16:00, jūsu pasūtījums tiks apstrādāts nākamajā darbadienā.

Piegāde ar kurjeru (Eksprespasts)

Piegāde Latvijas teritorijā

3 (trīs) darbadienu laikā pēc jūsu maksājuma saņemšanas TNA bankas kontā organizēsim pasūtījuma piegādi ar Eksprespasta starpniecību visā Latvijas teritorijā, iekļaujot arī Rīgas rajonu.

Pasta izdevumu piegādes cenas ir atkarīga no sūtījumu svara (sk. Eksprespasta piegādes pakalpojumu tarifu tabulu). Piegādes cena tiks norādīta Jūsu pasūtījuma rēķinā.

Piegādes pakalpojumu tarifu tabula (Latvijā)

Piegāde Eiropas Savienības teritorijā

Varam piegādāt jūsu pasūtītās grāmatas Eiropas Savienības teritorijā, izmantojot Express Mail Service (EMS), kas nodrošina starptautiskos Eksprespasta sūtījumus.

Pasta izdevumu piegādes cenas ir atkarīga no sūtījumu svara un valsts (sk. Piegādes pakalpojumu tarifu tabulu). Piegādes cena tiks norādīta Jūsu pasūtījuma rēķinā.

Nākamajā dienā pēc jūsu maksājuma saņemšanas TNA bankas kontā pārdošanas speciālisti noformēs jūsu pasūtījumu kā starptautisko eksprespasta sūtījumu un nodos to EMS.

EMS pārsūtīšanas laiks atkarīgs no valsts, uz kuru tiek sūtīts jūsu pasūtījums. Vidējais EMS sūtījumu piegādes laiks – sākot no 4 darba dienām.

Piegādes pakalpojumu tarifu tabula (ārzemēs)

Piegāde uz trešajām valstīm

Varam piegādāt grāmatas arī uz trešajām valstīm. Šajā gadījumā pasūtījuma noformēšanai nepieciešams sazināties ar TNA grāmatu pārdošanas speciālistiem pa tālr. 67804742, 29564588 vai 67804758, vai e-pasts: gramatas@tna.lv.

 

Tieša piegāde Rīgā

Piegādes cena: 5.00 EUR

3 (trīs) darbadienu laikā pēc jūsu maksājuma saņemšanas TNA bankas kontā organizēsim jūsu pasūtījuma tiešo piegādi norādītajā adresē Rīgā.
Pirms pasūtījuma piegādes TNA pārstāvis sazināsies ar pasūtījuma saņēmēju, lai saskaņotu piegādes laiku.

 

Pasūtījumu saņemšana TNA grāmatu kioskos vai birojā

Nākamajā dienā pēc jūsu maksājuma saņemšanas TNA bankas kontā un TNA pārdošanas speciālista paziņojuma Jūs varat saņemt savu pasūtījumu:

  • TNA grāmatu kioskā: Rīgā, Brīvības bulv.34 (tālr.67284531)
    darba laikā: pirmdien–piektdien 9:30–12:00, 12:30–16:00

vai

  • TNA birojā: Rīgā, Baldones ielā 1B (tālr. 67804742)
    darba laikā: pirmdien–ceturtdien 8:30–16:00, piektdien 8:30–15:00.

UZMANĪBU!
Ja pasūtījums nav izņemts 5 (piecu) darba dienu laikā no pasūtījuma apmaksas saņemšanas dienas, TNA patur tiesības anulēt pasūtījumu un atgriezt klientam atpakaļ par pasūtījumu samaksāto naudu, pārskaitot to uz kontu, no kura saņemts attiecīgais maksājums.