Sīkdatņu politika

Sīkdatņu izmantošanas politika

I Vispārīgie noteikumi

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir sabiedrība ar ierobežoto atbildi "Tiesu namu aģentūra", reģ. Nr. 40003334410; adrese: Baldones iela 1B, Rīga, LV-1007; elektroniskā pasta adrese: tna@tna.lv. (turpmāk – TNA).

Sīkdatņu izmantošanas noteikumu mērķis ir izskaidrot, kāda veida sīkdatnes (angļu valodā cookies) tiek izmantotas mūsu tīmekļa vietnē tnagramatas.tna.lv, kad lietotājs to apmeklē, un kāds ir sīkdatņu izmantošanas nolūks.

       II Informācija par sīkdatnēm

Sīkdatnes ir datu kopas (informācija), kuras tīmekļa pārlūkprogramma (piemēram, Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge, Safari u.c.) brīdī, kad jūs lietojat mūsu tīmekļa vietni, izveido un saglabā jūsu ierīcē (datorā, mobilajā tālrunī vai planšetē), lai identificētu pārlūkprogrammu vai pārlūkprogrammā saglabātu informāciju vai iestatījumus.

Sīkdatnes darbojas kā konkrētas tīmekļvietnes atmiņa, ļaujot šai vietnei atcerēties jūsu datoru vai mobilo ierīci nākamajās apmeklējuma reizēs, tai skaitā sīkdatnes var atcerēties jūsu iestatījumus vai padarīt vietnes lietošanu ērtāku.

III Sīkdatņu veidošanas nolūks un tiesiskais pamats

Sīkdatnes ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tehniski atbilstošu tīmekļa vietnes darbību, kā arī lai jums atvieglotu mūsu tīmekļa vietnes izmantošanu, lai jūs varētu ērtāk un drošāk izmantot mūsu digitālos pakalpojumus, piemēram, tiešsaistes maksājumu veikšanai.

Mēs izmantojam tikai t.s. "nepieciešamās" sīkdatnes. Attiecībā uz nepieciešamajām sīkdatnēm lietotāja piekrišana netiek prasīta, jo šīs sīkdatnes nodrošina pilnīgu un nepārtrauktu tīmekļa vietnes tnagramatas.tna.lv satura attēlošanu, lai jūs varētu pierakstīties tīmekļa vietnē un saņemt atbilstošu digitālās pārlūkošanas un tiešsaistes lietošanas pieredzi.

Ar sīkdatnēm saistītā informācija netiek izmantota, lai jūs personiski identificētu.

IV Izmantoto sīkdatņu veidi un to pielietojums

1. Pēc apstrādes nolūka TNA izmantotās sīkdatnes pieder nepieciešamo sīkdatņu kategorijai:

Nepieciešamās sīkdatnes ir būtiskas un tās jums ļauj piekļūt dažādām tīmekļa vietnes daļām. Šīs sīkdatnes tiek saglabātas jūsu datorā, viedtālrunī, planšetdatorā vai citā ierīcē mūsu tīmekļa vietnes apmeklējuma un pārlūkošanas laikā vai noteiktā laika periodā. Tās tiek iestatītas, reaģējot uz jūsu darbībām, kas ir uzskatāmas par pakalpojuma pieprasīšanu, piemēram, privātuma preferenču iestatīšana, pierakstīšanās vai veidlapu aizpildīšana. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes darbībai, tāpēc tās nevar izslēgt, un tādēļ lietotāja piekrišana šai sīkdatņu kategorijai netiek prasīta.

2. Pēc glabāšanas ilguma TNA izmantotās sīkdatnes iedalāmas šādās kategorijās:

Sesijas sīkdatnes palīdz saskaņot lietotāja darbības vienas pārlūkprogrammas šķirstīšanas sesijas laikā, t.i., pastāv no tīmekļa pārlūkprogrammas atvēršanas brīža līdz tās aizvēršanai vai līdz 4 stundām no pēdējās ienākšanas brīža kādā tīmekļa lappusē;

Pastāvīgās sīkdatnes ļauj atcerēties lietotāja uzstādījumus un darbības tīmekļa vietnē. Pastāvīgās sīkdatnes dzīvescikls ir ilgāks nekā sesijas sīkdatnei, un tas ilgst sīkdatnē noteikto laika posmu. Šāda veida sīkdatne netiks dzēsta, kad Jūs aizverat pārlūkprogrammu. Pastāvīgās sīkdatnes tiek aktivizētas katrreiz, kad Jūs apmeklējat tīmekļa vietni, kas veidojusi konkrētās pastāvīgās sīkdatnes.

3. Pēc piederības TNA izmantotās sīkdatnes ir pirmās puses sīkdatnes:

Pirmās puses sīkdatnes – tās ir sīkdatnes, kuras ir izveidojis pats pakalpojuma sniedzējs. Tās tiek nosūtītas no pakalpojuma sniedzēja ierīces vai domēna, no kura tiek sniegts lietotāja pieprasītais pakalpojums

       V Vietnē lietoto sīkdatņu saraksts

Tīmekļa vietnes nosaukums

Sīkdatne

Sīkdatnes tips

Sīkdatnes pielietojums (mērķis)

Sīkdatnes glabāšanas termiņš

[tnagramatas.tna.lv]

PHPSESSID

Sesijas sīkdatne

Sesijas, jeb noteikti nepieciešamā sīkdatne, kas ļauj atpazīt pārlūkprogrammu, jūsu ierīci un tai piešķirto Interneta protokola (IP) adresi tīmekļa vietnes apmeklēšanas laikā. Sesijas identifikatori kļūst vajadzīgi gadījumos, kad sakaru infrastruktūrā tiek lietots informācijas apmaiņas protokols, piemēram, HTTP

Sesija. Tiek dzēsta, aizverot pārlūku

[tnagramatas.tna.lv]

_identity

Sesijas sīkdatne

Noteikti nepieciešamā sīkdatne, lietotāja autentifikācijas procesa sekmīgai nodrošināšanai

2 stundas.
Tiek dzēsta, atslēdzoties no sistēmas

[tnagramatas.tna.lv]

cookieconsent

Tīmekļa vietnes sīkdatne

Nosaka, vai lietotājs ir piekritis sīkdatņu izmantošanas noteikumiem un vai turpmāk attēlot paziņojumu par sīkdatņu lietojumu

2 mēneši

[tnagramatas.tna.lv]

_csrf

Sesijas sīkdatne

Nodrošina tīmekļa vietnes aizsardzību pret CSRF (Cross-site request forgery) tipa uzbrukumiem

Sesija.
Tiek dzēsta, aizverot pārlūku