Apmaksa

Grāmatu cenas TNA e-grāmatnīcā ir norādītas ar PVN un bez piegādes izmaksām. 

TNA ir tiesības vienpusēji mainīt grāmatu cenas jebkurā brīdī. TNA e-grāmatnīcas apstiprinātajiem darījumiem cenu izmaiņas nav pieļaujamas, grāmata tiek pirkta par cenu, kāda e-grāmatnīcas vietnē tika norādīta attiecīgā pasūtījuma noformēšanas brīdī.

Par TNA e-grāmatnīcā veikto pirkumu jūs varat norēķināties:

  1. Tiešsaistē ar maksājumu kartēm;
  2. Tiešsaistē ar internetbankas starpniecību;
  3. Veicot naudas pārskaitījumu bankā;
  4. Skaidrā naudā preces saņemšanas brīdī.

1. Tiešsaistē ar maksājumu kartēm

Elektroniskajiem maksājumiem izmantojamas kartes: VISA un MasterCard.

Atcerieties! Pirms izvēlaties veikt maksājumu ar norēķinu karti, lūdzu, pārliecinieties, vai jūsu norēķinu karte ir reģistrēta drošiem pirkumiem internetā. Par drošiem pirkumiem internetā vairāk lasīt šeit: http://www.seb.lv/lv/s/private/services/electronic/ibank/3dsecurity/ 

Elektronisko maksājumu kustību un drošību, tostarp karšu maksājumus tiešsaistē, nodrošina AS SEB banka. Datu kustība ir šifrēta un aizsargāta.

Izmantojiet tikai jums piederošas maksājumu kartes! Prettiesiskas darbības ar maksājumu kartēm aizliegtas un tiek kontrolētas!

2. Tiešsaistē internetbankā

Maksāt par pirkumu tiešsaistē ar internetbankas starpniecību ir iespējams Swedbank, Citadeles un SEB bankas klientiem.

Pēc pasūtījuma veikšanas pāradresēsim jūs uz SEB bankas internetbanku, kur varēsiet autorizēties un veikt pasūtījuma apmaksu.

Pēc maksājuma veikšanas pāradresēsim jūs atpakaļ uz mūsu e-grāmatnīcu. Tur varēsiet iegūt informāciju par apmaksas rezultātu un sava pasūtījuma statusu.

3. Naudas pārskaitījums bankā

Par izvēlētajām grāmatām jūs varat norēķināties, pārskaitot naudu VAS „Tiesu namu aģentūra” bankas kontā. Pēc pasūtījuma noformēšanas jums pa e-pastu tiks nosūtīts jūsu pasūtījuma rēķins.

Veicot pārskaitījumu, maksājuma uzdevumā norādiet jūsu rēķina numuru un pasūtījuma numuru. Pretējā gadījumā jūsu pasūtījuma izpilde var aizkavēties.

Pēc rēķina apmaksas saņemšanas TNA pārstāvji nodrošinās jums pasūtījuma piegādi jūsu izvēlētajā veidā.

Uzmanību! Ja rēķins netiks apmaksāts 3 darba dienu laikā no rēķina izrakstīšanas dienas, jūsu pasūtījums tiks anulēts!

Bankas rekvizīti:

VAS „Tiesu namu aģentūra”
Reģ.Nr.: 40003334410
SEB banka, kods UNLALV2X
Konts: LV08UNLA0050013897897

4. Skaidrā naudā, saņemot grāmatas TNA tirdzniecības vietā (Baldones iela 1b)

Jūs varat noformēt pasūtījumu, izmantojot TNA Interneta grāmatnīcas piedāvāto iespēju rezervēt grāmatas un par izvēlētajām grāmatām norēķināties, maksājot skaidrā naudā TNA tirdzniecības vietā (Baldones iela 1b) preču saņemšanas laikā. Pēc pasūtījuma noformēšanas Jūs saņemsiet sava pasūtījuma lapu uz norādīto e-pasta adresi.

Uzmanību! Ja pasūtījums netiks apmaksāts un saņemts 3 darba dienu laikā no pasūtījuma noformēšanas un pasūtījuma lapas saņemšanas uz jūsu norādīto e-pasta adresi, jūsu pasūtījums tiks anulēts!